4.Levent Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

4.Levent Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar

Özgüneş Ticari bir işle uğraşan ve bu hususta gerçek işi sürücülük olan herkes bundan sonra kesinlikle

Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ‘dan belgisini almak zorunda kalacaktır. Bu belge ile kişi yapacağı iş konusu ile ilgili fiziksel ve psikolojik olarak o işe hazır olup olmadığını görmektedir. Ruh halinin ne olduğunu, genel sağlığının ticari alanda bir araç kullanıp kullanamayacağını gösteren ve bir takım aşamaları olan bir sınavdır. Artık psikoteknik belge ve bunun için raporu bütün şoförler yanlarında bulunduracak yalnız bu şekilde yola çıkabilecekler. Bunun için de psikoteknik merkezi içeriğinde bu belgeyi bizim aracılığımız ile elde edebilir ve güven içerisinde trafiğe çıkabilirsiniz. Her beş yılda bir alınacak olan bu belge için bütün işlemlerinizi sizin yerinize biz hallediyoruz. Sizin ise yapmanız gereken tek şey bu farklı sınav aşamalarına girmektir.

Psikoteknik merkezi

4.Levent Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar da yapılan prosedür genel olarak hem görsel hem de işitsel olarak algıların tam anlamıyla açık olup olmadığı veya iki el koordinasyonları, muhakeme kabiliyetler ve yol esnasındaki takip becerileri ile beraber görsel hesaplama yetenekleri gibi daha birçok farklı aşamadan geçilmektedir. Ve böylece yola çıktığınız zaman hem kendi canınızı hem de yoldaki diğer insanların canlarını korumuş olmaktasınız. Sizler için psikoteknik merkezi içeriğinde bu belgeyi almanız için tüm profesyonel eğitimleri sunarak üstelik belgeyi almanız adına tüm prosedürleri üstlenmekteyiz. Karayolu taşıma yönetmeliğinin getirdiği belgeyi bundan sonra 5 yılda bir bütün ticari araç kullanan şoförler almak zorunda kalacaktır.

4.Levent Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar ; Sizin için her şeyi hallediyoruz
4.Levent Psikoteknik Belgesi Veren Kurslar da sizlerin psikoteknik belgesi alması için adınıza tüm işlemleri yapıyoruz. Siz yalnızca nüfus kimliği veya vesikalık fotoğraf gibi bu tür istenen detayları bizlere teslim edin yeter. Üstelik sizlere bu hususta geniş ve profesyonel bir bilgi sağlıyor ve ne gibi durumlar ile karşı karşıya kalacağınız konusunda sizleri hazırlıyoruz. Bunun için sadece bizimle iletişime geçmeniz ve en iyi hizmet çatısı altında bu belgeyi almanızdır. Üstelik derli toplu bir biçimde bundan sonra psikoteknik belgesikonusunda bize güvenebilir ve her zaman yenileyebilirsiniz. Sizler için çok makul fiyatlar ile bu hizmeti tamamlıyoruz.

Related Posts
Yorum Yap

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbeti Aç 👋
Nasıl yardım olabilirim?
Merhaba 👋
Size yardım edebilir miyiz?