Pınar Mahallesi Sürücü Kursu

Pınar Mahallesi Sürücü Kursu

Özgüneş Sürücü Kursu, 1996 yılında kurulan Özgüneş Sürücü Kursu, 20 yıldır Pınar Mahallesi halkımıza hizmet vermektedir. 2016 yılında yerleşkesini değiştirerek, 6 katlı plaza ofis ortamına geçerek, Psikoteknik merkezi ve sürücü kursunu birleştirerek daha sağlıklı ve kaliteli eğim vermektedir. Mezun etmiş olduğumuz binlerce sürücü adayının hem sorumluluğunu hem de gururunu yaşıyoruz.

Özgüneş Sürücü Kursu

Özgüneş sürücü kursu ülkemizde sorununun çok iyi bir eğitimle başarılacağına inanan bir anlayış ile hizmet vermeyi amaçlamıştır. Ülkemizde trafik sorununun doğru eğitimle aşılacağına inanan bir anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Özgüneş sürücü kursu milli eğitim bakanlığı tarafında onaylı bir sürücü kursudur. Başarılı kadromuz sayesinde imtihan sonuçlarının ortalaması %85 ila %90 arasındadır. Direksiyon eğitimini içeriğinin gerektirdiği şekilde son model sistem ile donatılmış araçlarımızla Pınar Mahallesi sürücü kursu ile verilmektedir. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla sizlerin hizmetinde olmaktan Özgüneş sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

Pınar Mahallesi de oturuyor ve ehliyet kursu arıyor iseniz şu an tam olarak doğru yerde bulunmaktasınız. Yıllardan beri birçok öğrencimizi sürücü kursumuzdan mezun etmeyi başardık. Kurulduğundan bugüne kadar eğitim kalitesi ve ciddiyetinden hiçbir şekilde ödün vermeden sürücü eğitimi gibi hayati bir konuda uzman direksiyon hocaları eşliğinde sürücü yetiştirmeye özen göstermiş olan ayrıca sayısız sürücü mezun etmiş kurum olmakla birlikte her zaman Milli Eğitim camiasının takdirlerine şayan olmuştur. Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ayrıca kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlamak vizyonumuzun arasında yer alan bir diğer madde olarak tanımlanabilmektedir. Bu bakış açısı ile hem yönetim kadrosu hem de eğitim kadrosu yetiştirip istediğimiz hedeflere ulaşmaktayız. Modern binalarımız ve tüm donanımlara sahip ferah ve klimalı sınıflarımız ile son model araçlarımızla birlikte uzman ve deneyimli bay-bayan hocalarımız ile güvenli eğitim anlayışımızla siz sürücü adaylarımızın hizmetinde olmaktan Pınar Mahallesi sürücü kursu ve Özgüneş sürücü kursu olarak mutluluk duymaktayız.

Related Posts
Yorum Yap

Your email address will not be published.Required fields are marked *

Sohbeti Aç 👋
Nasıl yardım olabilirim?
Merhaba 👋
Size yardım edebilir miyiz?